ACCR Czech Talent Team se rozšířil o další jezdce s novým partnerem společností Puma

Autoklub České republiky výrazně pomáhá mladým talentovaným jezdcům v mnoha motoristických disciplínách.

Úspěšný projekt ACCR Czech Talent Teamu nyní posiluje Petr Nikodém a Jakub Novotný za autokros, trialista David Fabián, Jan Ulman za supermoto a novopečený juniorský mistr světa v motokrosu Vítězslav Marek. To jsou všichni kluci, kteří ještě chodí do základní školy.

Jmenování nových členů ACCR Czech Talent Teamu se v Praze v budově Autoklubu ČR zúčastnil také Filip Salač, který reprezentuje Autoklub ČR v kategorii Moto3 v seriálu MotoGP a jehož nyní čeká v Brně velký závod.


SportovníListy.cz byly na místě děje...

Autoklub ČR při té příležitosti  představil nového strategického partnera, kterým je společnost Puma, světoznámý výrobce sportovního oblečení, vybavení a obuvi. Puma má v podpoře motoristického sportu dlouhou historii, poskytuje týmové a závodní oblečení nejúspěšnějším týmům Formule 1, značkám BMW a Porsche v dalších závodních sériích. Od letoška je Puma dokonce výhradním dodavatelem oficiálních produktů celého seriálu Formule 1. Pro Autoklub ČR od tohoto roku dodává Puma oblečení pro činovníky, logo Pumy ve skoku bude postupně také na oblečení reprezentantů a od příštího roku i na kolekcích pro fanoušky motorsportu.


Jak říkám..."Pro Pumu je motorsport historicky důležitou sportovní oblastí a je zároveň důležitou součástí naší firemní DNA. Jsem proto velmi rád, že jsme navázali spolupráci s Autoklubem ČR, protože je to prestižní organizace sdružující nejen profesionály, ale i automobilové nadšence, a je zároveň nositelem národní sportovní autority,"  uvedl v přítomnosti mladých závodníků Jan Sochor, generální ředitel společnosti Puma pro východní Evropu.
(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)