Populární Strama posiluje Plzeň

[ title]
Neradostná situace v jarní části fotbalové ligy lídra fotbalové ligy Viktorie Plzeň přiměla vedení klubu k překvapivé reakci. Závěr letošní sezony dohrají viktoriáni s rozšířeným trenérským štábem.

Populárního Pavla Vrbu, architekta plzeňského úspěchu, doplní posila z Itálie, povedlo se přitáhnout velkého teoretika Andreu Stramaccioniho. Plzeňský manažer Šádek si slibuje okysličení atmosféry v kabinách Štruncových sadů, probuzení hráčů ze zimního spánku.  A zejména se na italské posile cení jeho motivační schopnosti, které prokázal během podzimu na Spartě. Shodou okolností, to bude právě Sparta, kdo bude prvním soupeřem nového rozšířeného realizačního týmu. Je otázkou, zda dokáže využít znalostí hráčů z Letné, neboť se zdá, že někteří sparťanští fotbalisté před Stramaccionim úspěšně skrývali své skutečné dovednosti.

Největším problémem angažmá Stramy je blízkost plzeňského pivovaru fotbalovému stadionu a přítomný odér z výroby piva, který italskému odborníkovi úplně nevoní. Nápravu tohoto stavu slíbilo fotbalové duo Limberský – Horvát, které si vezme Stramaccioniho do péče a naučí ho plzeňským zvykům.


Pražské jaro odtajnilo dirigenta zahajovacího koncertu


Schváleno! Olympiáda v Praze bude!


Fotbalisté odletěli na tajnou čínskou misi


Hokejisté Sparty pokračují v sezoně

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli..
.

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)