Podpora Milanu Hniličkovi od sportovců ve chvíli, kdy se jeho pochybení probíralo v médiích

O čtvrtém lednovém víkendu se v Teplicích v uzavřených prostorách tamějšího  hotelu konala oslava narozenin a je jedno koho, kterou ovšem monitorovali borci bulvárního  Blesku, aby posléze zjistili, že mezi přítomnými byl i bývalý premiér Jiří Paroubek, jeho politický souputník ve Sněmovně hokejista Jiří Šlégr, který je a to je důležité nejenom držitel zlaté olympijské medaile z Nagána, ale také i členem Rady pro Českou televizi a rovněž tam byl i vítěz z Nagána Milan Hnilička, který je zase jako na potvoru předsedou Národní sportovní agentury. 

Na zveřejněnou teplickou informaci reágovali jako diví novináři cítící po stejném nedávném Bleskovém odstřelení  ministra zdravotnictví Romana Prymuly jeho šéfem Andrejem Babišem, další  nové pády papalášů, jak narušitele pořádků politici a lidé od médií označili.

Když premiér Andrej Babiš před časem poslance Jaroslava Faltýnka ze stejného Babišova hnutí, který, jak známo,  skandalizovaného ministra Prymulu do zavřené restaurace vlastně vylákal, mu jeho chování  toleroval a proto si Faltýnek žije nadále se svým předsednictvím poslaneckého klubu ANO,  nyní je na také poslance za ANO Milana Hniličku mnohonásobně přísný a chce, aby odstoupil jako poslanec i jako šéf Agentury. 

Milan Hnilička k tomu oznámil, že končí jako poslanec, ale o působení v čele Národní sportovní agentury se rozhodne až se k tomu vyjádří sportovní prostředí.

Nu a to se ještě ve stejný den během několika hodin vyjádřilo v podobě společného prohlášení některých představitelů sportovních svazů a také některých samotných sportovců.

Tady je ... 
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu SportovniListy.cz   zde ...


(Petr Skála,  SportovniListy.cz a Jiří Uhlíř,  Česká unie sportu,, foto: Petr Skála)