Plekanec jde do Jihlavy

[ title]

Hádanka, kam zamíří další hokejové kroky kladenského rodáka Tomáše Plekance, je vyřešena. A pro mnohé je to velké překvapení.

Po Montrealu Canadiens bude Pleky oblékat dres jednoho z nejúspěšnějších klubů hokejové historie, Dukly Jihlava. Pro znalce to však není převratnou novinkou. Jednak krajina Vysočiny alespoň trochu připomíná Kanadu, minimálně co do hustoty obydlení, jednak se podle Jihlavy jmenuje pro Plekance významný potravinářský produkt  - káva Jihlavanka.

Její vlastník, společnost Tchibo, se stal novým partnerem našeho exreprezentanta, navíc uzavřel smlouvu s jeho současnou přítelkyní, Lucií Šafářovou.

Šafi dostane v rámci exkluzivního kontraktu kávu zdarma po dobu tří let pro své nově otevřené kavárny. Samozřejmostí bude káva zdarma pro hosty po předložení vstupenky na hokejové utkání Dukly, v případě utkání hraného pod otevřeným nebem se podává káva, vylepšená o několikaprocentní destilát.  

Hvězdný pár má tak světlou budoucnost na několik let zajištěnou. 

Satoranský senzačně přestupuje


Potvrzeno, NHL bude v Praze!


Obavy ze zemětřesení mění olympijské smlouvy


Nová hokejová filozofieŘíká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)