Pikantní rošáda na Kladně


Jágr podle našich informací již byl Lucii pomoci s balením kufrů v Montrealu a nabídl jí a jejím synům azyl v jednom ze svých bytů do doby, než se vyřeší rozvod s Plekancem. Ten je rád, že bude mít syny pod dozorem svého kamaráda a také doufá, že Jarda dokáže zkrotit mediální výboje Vondráčkové. Vyšlo totiž najevo, že Plekanec očekává se svojí současnou partnerkou dalšího potomka a bude rád za uklidnění situace. Výměnou podepsal novou dlouhodobou smlouvu s kladenským klubem, aby mu pomohl se udržet v hokejové lize.  

Začal se pídit, kdo že stojí za těmito fascinujícími tituly. Nedalo to moc práce, zeptal se parťáka Tomáše Plekance, který mu prozradil sladké tajemství a okamžitě předal číslo mobilu umělce, jež tak Jaromíra okouzlil. Jednalo se totiž o stále ještě Plekancovu ženu Lucii Vondráčkovou.

Jak probleskují zprávy z největšího středočeského města, sama sportovní ikona dlouho nezůstane. Útěchu hledá v hudbě a našel ve svém mobilu jeden převzatý playlist s tituly jako Ty jsi ten nej, Co s tou touhou, Kdo Tě má rád, Tenkej led, Mít Tebe blízko. A byl překvapený, jak moc ho uhranuly texty.

Hokejisté Kladna prostě nenudí. Slovy klasického českého filmu „vždy ve střehu“. Působení čínského klubu přebil v tomto týdnu mnohými dlouho předpovídaný rozchod majitele kladenských Rytířů Jaromíra Jágra s Veronikou Kopřivovou. Že z expřítelkyň by byl pomalu jeden menší hokejový tým, za to Jaromír nemůže.


Pomohou tenistky biatlonu?


Bude Řepka trénovat Tvrdíka?

Nová nabídka pro Šonku

Baroš obětí čínského průmyslu?

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Primátor Hřib si udobřuje slávisty

9.8.2020 09:00:00

Jinak celkem poklidné hladiny prázdninové okurkové sezony rozčeřil pražský magistrát rozhodnutím o přemalování tramvají, brázdících pražské ulice. Téměř nikdo tento nákladný krok nechápal, pouze ...