Petr Čech přestoupí do Sparty, kterou získá ropný gigant Gazprom

[ title]

Po usilovném pátrání byl odhalen pravý důvod návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Moskvě! Naší redakci se, zřejmě jako jediné, podařilo vypátrat, co stálo za tolik propíranou návštěvou. Pan prezident se sice přiznal, že aktivní sport není jeho oblíbenou činností, o to víc ale sportu holduje v pasivní podobě. Proto mu nemohla uniknout bezmocná situace Petra Čecha v jeho klubu FC Chelsea, kdy nejlepší brankář světa sedí na střídačce.

Pan prezident Zeman se proto rozhodl využít svých přátelských vztahů s prezidentem Ruska Vladimírem Putinem a celou situaci řešit. Majitel Chelsea je jedním z mála ruských oligarchů, který nebyl postihnut tvrdou rukou kremelské moci, naopak. Na utajené schůzce velké trojky Putin – Zeman – Abramovič se zrodil model, který snad bude vyhovovat všem. Petr Čech po této sezoně přestoupí do pražské Sparty, kterou získá ruský ropný gigant Gazprom.

Čech tak bude mít šanci bojovat o vítězství v Lize mistrů, nějaká čistá konta také vychytá, Putin s Abramovičem si vyměnili akcie. Kromě Gazpromu se má hlavním partnerem Sparty stát Lukoil, a Česká republika se na oplátku zaváže, že přeruší řízení ohledně nezaplacené nafty. A tak jediným poraženým se možná stal Miloš Zeman, protože si musí hledat nového tiskového mluvčího, neboť pan Ovčáček dostal novou funkci a stal se agentem. Agentem nikoli rozpuštěné KGB, ale agentem sportovním, a bude zastupovat Petra Čecha. Ještě několik takových státnických kroků a český fotbal se raketově posune na světovou úroveň.

V této souvislosti přišla v pátek další pozitivní zpráva. Ministr financí Andrej Babiš je pro dostavbu jaderné elektrárny Temelín. Brzy se tedy dozvíme, kteří světoví fotbalisté posílí naše kluby a dostanou i české občanství. Doufejme jen, že si pan ministr nechá poradit a barter sjedná i na podstatný počet fotbalových rozhodčích.

A k potěšení všech alergiků a pana exministra Miroslava Kalouska se také Babiš hodlá zbavit svých řepkových polí, a takřka všechny věnuje své nadaci Agrofertu a louky tak nebudou žluté, ale zářivě zelené. A na nich budou, podle zatím dobře utajovaných plánů, vyrůstat noví Čechové, Nedvědové a Barošové.

Velká cena Brna bude! Moto GP oživí kategorie nočních vlků

Jak rozdělíme dotace do sportu? Něco si demokraticky necháme a zbytek transparentně rozdělíme

Lyžařské překvapení – Bohumil Hanč se vrací!

Jágr překvapil a opět přestupuje!

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N .T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachnu na neděli ...

 
(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)