Olympionici děkují Zemanovi


Naši sportovci, kteří se připravují na letošní olympijské hry, chystají děkovnou výpravu za prezidentem republiky Milošem Zemanem do jeho sídla v Lánech. Důvodem je předání darů za jedinečnou pomoc, které se jim ze strany hlavy státu dostalo.

Pouze díky jeho kontaktům a osobním zásahu mají již dnes jako první nečínští sportovci k dispozici čínské očkovací vakcíny, které se stanou oficiální schválenou látkou olympijských her. Dohodu s čínským státním výrobcem vakcíny oznámil v tomto týdnu znovuzvolený předseda MOV Bach.  Možnost navyknout si zavčas na vedlejší účinky dává naším sportovcům získat náskok před zbytkem světa a na olympijských hrách alespoň trochu konkurovat čínským borcům.

Martin Doktor z vděčnosti předal prezidentu Zemanovi svou vítěznou kanoe z Atlanty 1996. Miloš Zeman je známý nákloností k vodním sportů, které sám aktivně pěstuje a dle svých slov se již těší na léto, až vzácný dar osobně vyzkouší. Předseda ČOV Kejval slíbil, že udělá vše pro to, aby světoví olympionici vykoupili veškeré zásoby vakcíny a finančně saturovat dobré gesto čínských výrobců.


Kejval odhaluje podvody u svých protivníků


Biatlon volá: Katko, vrať se!!!

Ministr Havlíček spasí sport

Hnilička za trest na střídačku, Šlégr jde uklízet

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)