Olympijské postele nahrávají Čechům


Snaha za co nejšetrnější přístup k životnímu prostředí zasáhl také olympijské hnutí a dostal novou dimenzi.

Jako další nápad představili pořadatelé nový typ postelí pro sportovce, které jsou vyrobeny z použitých papírových kartonů. Garantovaná nosnost 200 kg dává větší šance na medailový zisk také našim sportovcům. Sami jsme mohli např. v uplynulém týdnu pozorovat, jak světoví koulaři mají dost rozdílnou tělesnou konstrukci ve srovnání s českými borci. Lehčí somatotypy se evidentně lépe vyspí a budou kvalitněji připraveni na boje o medaile.

Uvedená nosnost postelí však naráží na zájmy dalších významných obchodních partnerů olympijského výboru. Dodavatelé kondomů, jejichž spotřeba v olympijské vesnici každými hrami stoupá, se obávají, že omezená konstrukce postelí sníží možnost použití jejich speciálních produktů a tím také sníží zisk. Dost na tom, že pořadatelé tlačí na certifikát ekologické korektnosti, tzn. použití recyklovatelných materiálů.

Český olympijský výbor naopak přijal zprávu velmi pozitivně, usilovně se připravuje využít tuto příležitost, kdy malá nosnost postelí významně omezí provozování sexu mezi sportovci a tím rozhodí jejich rituály a psychiku. Formou seminářů, osobními pohovory s jednotlivými sportovci a i dlouhou dobou přípravy chce dosáhnout maximální střídmosti v sexu českých sportovců v době konání olympijských sportovních soutěží. Podle narychlo zpracované studie lze tak očekávat vyšší zisk medailových umístění ve srovnání s posledními hrami.  

Fotbalisté Sparty bojují o přežití

Díky primátoru Hřiboví mění Slavia svůj název

Fotbalisté se bojí Zemana


Hokejisté budou bez hal

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)