Nová kariera Tomáše Berdycha


Zdravotní trable a s nimi spojené trápení jednoho z nejlepších tenistů naší historie již dosáhly vrcholu a Tomáš Berdych po vypadnutí na US Open označil tuto sezonu jako poslední.

Nudit se však rozhodně nebude. Od nového roku se má hlásit jako posila Milana Hniličky v Národní sportovní agentuře. V gesci bude mít díky svým zkušenostem za 15 let trvající kariéry špičkového sportovce sportovní marketing, odbor metodické činnosti a vedení sto členného týmu poradců Národní rady pro sport.

Jeho nastávající šéf si na Tomášovi údajně cení globální přehled, zarputilost, se kterou dokáže překonávat problémy a v neposlední řadě také finanční nezávislost. Berdych samotný se na novou výzvu těší, dle svých slov má momentálně dost únavného cestování a chce dopřát manželce konečně více klidu a rodinného zázemí.

Zda mu byla příkladem jeho bývalá partnerka Lucie Šafářová, to není známo, na rozdíl od ní si však užívá manželského života a paní Berdychové by miminko velmi slušelo.
Sáblíková bude mít halu v Harrachově

Slávisté pykají za Tvrdíka

Letenský stadion půjde k zemi

Start našich hvězd na olympiádě v Tokiu ohrožen!


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)