Ministryně obrany jede přeci jen na olympiádu

[ title]
Pan premiér Babiš označil Český olympijský výbor za cestovní kancelář a vřele doporučil svým ministrům fandit u obrazovek v České televizi. Největší zklamání bylo vidět na ministryni obrany Karle Šlechtové, známé to fanynce sportu.

Asi není českého fanouška s větším zhlédnutí na sociálních sítích jako známá motorkářka Šlechtová. Její video s Valentinem Rossim na brněnském startovním roštu bylo hitem silvestrovských estrád. A po jmenování ministryní obrany, do jejíž gesce spadá i slavná Dukla, brala téměř jako samozřejmost, že pojede služebně i do Koreje.

Jenže zásah z vyšších míst přinesl zvrat. Marné bylo přesvědčování, že nejde o cestovní kancelář, chtěla pomáhat přímo sportovcům na místě, sice nespecifikovala jak, ale nezabralo to. I zželelo se našim hokejistům paní ministryně a navrhli ji začlenit do výpravy jako regulérního člena výpravy. Bude si sice muset vybrat dovolenou, ale možnost stát na střídačce a pomáhat našim sportovcům, to stojí i za obětování letních motorkářských výletů. Trenér Jandač se na posilu těší, navíc doufá, že v kabině zavede tvrdou harlejářskou výchovu, která přispěje k vytouženému zisku medaile.Jágr zachraňuje Kladno ve všech směrech

Úspěch házenkářů znamená škrtání dotací

Lyžaři nastupují na místo meteorologů

Gabriela Koukalová jede na olympiádu!

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli..
.

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)