Ministr Havlíček spasí sport

Poté, co vicepremiér v posledních dnech svými chaotickými sliby ztratil přízeň svého nejvyššího guru, začal propadat panice, co bude dál. Sliby o otevření skiareálů a obchodů, které vzbudily velkou vlnu očekávání, jak se později ukázalo, marného, mu vystavily červenou kartu v dalším působení ve vládě.
Ale právě provozovatelé skiareálů se chtějí odvděčit za podporu a přišli s nápadem, jak supervýkonného ministra využít. V čase velké nejistoty ve vedení sportovních organizací jej navrhují jak na předsedu Českého olympijského výboru, tak na předsedu Národní sportovní agentury.

Tento nápad získal okamžitě velkou podporu, sportovci by se mohli dočkat konečně odborného vedení, navíc po úspěšném zvládnutí dvou ministerstev, by se určitě sjednotilo i dnes tak roztříštěné sportovní organizace. Funkcionáři asi netuší, co je čeká, jak brzo budou muset vstávat a jaké pracovní nasazení budou muset vynakládat, aby svému novému šéfovi stačili. Profitovat budou určitě ti, kterým mají obě organizace sloužit, a to jsou sportovci.

Hnilička za trest na střídačku, Šlégr jde uklízet

Třetí Vrbův asistent ve Spartě – tajný trumf k úspěchu

Velký úspěch promotéra Jizerské padesátky

Národní sportovní agentura si stojí za svým průzkumem


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli.
 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)