Trenér klokanů Martin Hašek už své padesátiny neoslaví jako kouč, který trénuje klokany

[ title]
Bohemians Praha 1905 mění hlavního trenéra A-týmu. Martin Hašek odvolán - s tímto  desetislovným  titulkem vedení klubu Bohemians Praha 1905 na webu   oznámilo důležitou změnu. Příznivci vršovického klubu se dozvěděli důležitou informaci, že čtyři dny před svými padesátinami trenér klokanů Martin Hašek už své padesátiny neoslaví jako kouč, který trénuje klokany.

"V pondělí 7. října 2019 odpoledne se mimořádně sešlo vedení klubu, aby řešilo aktuální situaci u prvního týmu. Výsledkem tohoto jednání je odvolání Martina Haška z pozice hlavního trenéra A-týmu Bohemians," píše se ve zprávě.

Jak říkám..."Vedení klubu je nespokojeno s bodovým ziskem v aktuální fázi sezony. Za neúspěch musíme považovat také vyřazení z MOL Cupu s třetiligovým Chlumcem. Na druhou stranu Martinovi patří také velké díky za práci, kterou v Bohemce odvedl," odůvodnil závěr jednání ředitel Bohemians Darek Jakubowicz.

Ve zprávě se píše, že nový hlavní trenér bude hráčům představen v příštích dnech.A vy jste kdo?Martin Hašek (11. října 1969) působil jako ligový trenér už v Gambrinus lize  2011/2012, kdy byl hlavním trenérem AC Sparta Praha, kam se přesunul z předchozího angažmá asistenta v tomto klubu.  Později trénoval rezervní tým AC Sparta Praha, následně působil v týmu Posázavan Poříčí nad Sázavou a v roce  2014 se stal na tento rok hlavním trenérem druholigového týmu FK Pardubice.  Od 1. ledna 2016 byl hlavním koučem FC Graffin Vlašim a od 5. dubna 2017 byl  hlavním koučem Bohemians Praha 1905, kde skončil 7. října 2019.

S jménem Martin Hašek se můžete setkat i v aktuálních zprávách z fotbalového klubu Sparty Praha, kde hraje  v ligovém týmu Haškův starší syn. Mladší syn Filip Hašek hraje za Bohemians. Do historie českého sportu se významně zapsal i bratr Martina Haška hokejový brankář Dominik Hašek, který má doma olympijskou medaili z Nagana.

SportovniListy.cz rovněž naspaly:Klokani dopadli jako sedláci u Chlumce ... Chlumec nad Cidlinou - Bohemians Praha 2:1

(ps, Bohemians Praha, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)
Nový poradce pro sport na Hradě

Nový poradce pro sport na Hradě

16.2.2020 09:00:00

Sport se dává do pohybu a můžou za to nejen blížící se volby. Národní sportovní agentura už začíná dýchat, sportovní část Národního investičního plánu byla nejvíc diskutovanou částí. Mimo dění n...