Nikola Matějcová Sudová má jasno: Sportovec roku bude opět žena Ester Ledecká

[ title]
Akrobatická lyžařka, v jízdě v boulích, účastnice čtyř zimních olympijských her, na kterých se nejlépe  umístila šestá v Turíně, medailistka ze světových šampionátů, na kterých si vyjela stříbro a bronz, jinak i bývalá dlouholetá členka ASC Dukla  Nikola Matějcová Sudová má o Sportovci roku 2018 jasno.

"Bude jím opět žena, dvojnásobná medailistka ze zimních olympijských her Ester Ledecká," řekla pro SportovníListy.cz bývalá lyžařka sjíždějící kopec na boulích Nikola Matějcová Sudová na křtu dvou knih z nichž jedna je plná fotografií sportovců od Jana Saudka  a nese název Hvězdy.

"Onu překvapivou zlatou jízdu Ester Ledecké na lyžích jsem viděla přímo v televizi, tedy v České televizi, kde jsem ten den zrovna spolukomentovala závody na boulích," dodala bývalá olympionička, která sleduje výsledky Ester Ledecké s obdivem. 

SportovníListy.cz o Sportovci roku 2018 již napsaly:

Fotbalový brankář Jaromír Blažek má jasno: Sportovkyní roku je Ester Ledecká
SportovníListy.cz rovněž napsaly:Česko bude mít další Sportovkyni roku. Bude Ester Ledecká tou šedesátou?
(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)
Češi zachraňují olympiádu

Češi zachraňují olympiádu

29.3.2020 09:00:00

Nemálo sportovců a fanoušků bylo překvapeno neměnným postojem představitelů Mezinárodního i Českého olympijského výboru jak do poslední možné chvíle odmítali byť i jen debatovat o možném odložení...