Nejproduktivnější hráč ve sparťanské hokejové historii Jaroslav Hlinka je opět v sestavě Sparty

[ title]

Hokejový útočník Jaroslav Hlinka  bude na soupisce sestavy Sparty Praha pro utkání proti třineckým Ocelářům, které se hraje 27. února 2019.  Po měsíčním trénování s A-týmem Sparty se pokusí bývalý kapitán pomoci svým spoluhráčům v závěrečných bojích o co nejlepší umístění v tabulce.

Nejproduktivnější hráč ve sparťanské historii se na nasazení do sestavy Sparty  v pondělí 25. února 2019 dohodl s trenérem Uwe Kruppem.

Jak říkám ..."Udělám všechno pro to, abych své Spartě a klukům v kabině v této situaci pomohl, jak nejlépe budu umět. Ať už na ledě, nebo v kabině, udělám všechno proto, aby se nám podařilo sezonu zachránit a skončili na nejvyšším možném místě," uvedl zkušený útočník Jaroslav Hlinka.

"Věříme, že nám Jarda pomůže v závěrečné fázi sezony. S mužstvem každý den trénuje a snaží se co nejvíce přispět svými zkušenostmi," řekl sportovní manažer Sparty Michal Broš.

"Těším se, ale zároveň je to pro mě trochu zvláštní situace. Vracím se téměř po roce, kdy jsem nehrál extraligu, jen pár zápasů za Vrchlabí. Udělám ale všechno pro to, abych své Spartě a klukům v kabině v této situaci pomohl, jak nejlépe budu umět. Ať už na ledě, nebo v kabině, udělám všechno proto, aby se nám podařilo sezonu zachránit a skončit na nejvyšším možném místě," řekl ještě asi 30 hodin před zápasem s Třincem Jaroslav Hlinka, který ještě dodal, že se cítí dobře.      ve středu  27. února 2019   Lední hokej    


  Tipsport ELH  2018 / 2019   ... osmačtyřicáté  kolo

18:30  Sparta Praha - Třinec

(ps, HC Sparta Praha, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)
Pardubice opět mění trenéra

Pardubice opět mění trenéra

15.12.2019 09:00:00

Když byl v pondělí pro některé hokejové odborníky překvapivě odvolaný trenér Dynama Pardubice Radek Bělohlav, jen někteří tušili skutečný stav věci. Asistent trenéra a spolumajitel v jedné osob...