Lokálním ambasadorem značky TCL bude během EURO 2020 Pavel Horváth

[ title]
Novým Premium partnerem české fotbalové reprezentace se stala společnost TCL. Druhý největší výrobce televizorů na světě se bude angažovat v několika oblastech a představil i svého ambasadora Pavla Horvátha.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...Lokálním ambasadorem značky TCL bude Pavel Horváth, bývalý reprezentační záložník a nynější  trenér Viktorie Plzeň „B“.

Ambasadora Pavla Horvátha potěšilo, že je ambasador
Je to náhoda, že dvě za tří postav na tomto obrázku si mnou bradu ...
Tak se máme na co těšit ...
Jak říkám ...„Jsem rád, že i po konci aktivní kariéry jsem mohl zůstat u fotbalu, protože je to vlastně celý můj život. Mám tak pořád možnost se živit tím, co mě baví. Tohle byla příležitost, jak se alespoň trochu znovu stát součástí národního týmu, a proto chci poděkovat lidem z TCL, že mi tuto příležitost dali,“ řekl novinářům Pavel Horváth.

TCL se plánuje podílet na fanzóně, která vznikne během EURO 2020. Bude také partnerem České televize a její ankety Gól týdne, měsíce a roku. V neposlední řadě podpoří projekt reprezentačního gólmana Tomáše Vaclíka „732x244“, kam lidé z celého světa posílají snímky fotbalových branek.

Společnost TCL patří k předním světovým výrobcům spotřební elektroniky od televizorů přes mobilní telefony až po produkty pro chytrou domácnost. Založena byla v roce 1981 v Číně a v současnosti rozvíjí své aktivity na více než 160 trzích po celém světě.

SportovniListy.cz rovněž napsalySpolečnost TCL se stala novým partnerem české fotbalové reprezentace

(ps, FAČR, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)