Kdo z rodiny Hašků bude v derby s klokany fandit Spartě? Babička Alena

Trenérovi fotbalového klubu Bohemians Praha 1905 Martinovi Haškovi bude  letos v říjnu padesát let. Za půl století svého života a hlavně hráčské a trenérské kariéry byl spojený se Spartou Praha.

Za Spartu Praha odehrál ve dvou etapách celkem 245 zápasů a proměnil 19 gólů. Nyní je však trenérem soupeře Sparty Praha Bohemians Praha 1905.

Za tým pražských klokanů ještě na podzim hrál i trenérův třiadvacetiletý syn Martin Hašek, který se však  od roku 2019 vrátil do mateřského klubu Sparty Praha.

V týmu Bohemians Praha však zůstal Martinův mladší bratr Filip.  Při derby tedy může dojít i k bratrskému derby v rodině Hašků.

Vy jste trenérem klokanů, za které ještě může hrát i váš mladší syn Filip. Na druhou stranu druhý synek hraje za Spartu. Fandí někdo u vás v rodině vůbec Spartě.

"Přiznala se k tomu maminka mé ženy, tedy Martinova babička. Dlouho svoji přízeň k týmu Sparty tajila, ale pak se přiznala, že bude držet palce Martinovi," řekl pro SportovniListy.cz Martin Hašek starší.

"Nakonec pokud bude Martin hrát, jako že by asi měl hrát, tak mi bude jedno, když nám dá třeba i tři branky, ovšem pokud Bohemka dá Spartě čtyři a Spartu už pak žádnou," s úsměvem dodal Martin Hašek starší.

Je pravdu nebo je to výmysl, že na podzim třeba samotný jeden  fotbalista Sparty měl vyšší roční plat, než je celý roční rozpočet fotbalového klubu Bohemians?

"Ano, to není výmysl. To, co bylo před časem zveřejněno, je pravda. A teď si představte, že klokami na podzim se Spartou remizovali," řekl Martin Hašek.

      v  neděli 10.února 2019   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA     ... dvacáté kolo

17:00  AC Sparta Praha  -  Bohemians Praha 1905


SportovniListy.cz rovněž napsaly ...Malé derby v Ďolíčku nemělo vítěze: Bohemians - Sparta Praha 1:1


(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)

Primátor Hřib si udobřuje slávisty

9.8.2020 09:00:00

Jinak celkem poklidné hladiny prázdninové okurkové sezony rozčeřil pražský magistrát rozhodnutím o přemalování tramvají, brázdících pražské ulice. Téměř nikdo tento nákladný krok nechápal, pouze ...