Fotbalovému trenérovi Dušanovi Uhrinovi mladšímu skončilo třetí působení u FK Mladá Boleslav

[ title]
Dušan Uhrin potřetí odchází FK Mladá Boleslav. V mladoboleslavském prvoligovém období poprvé mužstvo trénoval od října 2004 do června 2007 a podruhé od května do prosince 2009. Naposled před svým třetím odchodem byl od června 2017 v Mladé Boleslavi sportovním ředitelem. 

Uhrinův odchod je reakcí na neproduktivní herní projev, jehož výsledkem je černá šňůra pěti prohraných ligových zápasů s děsivým skóre 2:11 a aktuální umístění na třinácté příčce HET ligy, což  poslední únorovou sobotu vedlo k rozhodnutí představenstva FK Mladá Boleslav o personálních změnách ve vedení prvoligového mužstva.


Klubové představenstvo odvolalo z pozice hlavního trenéra Dušana Uhrina. Spolu s ním v realizačním týmu prvoligového mužstva skončil asistent Petr Čuhel a trenér brankářů Jaromír Blažek.

"Od nedělního rána vedení klubu intenzivně jedná o tom, kdo a za jakých podmínek převezme mužstvo," uvedl manažer komunikace FK Mladá Boleslav Jiří Koros.

Času na oživení mladoboleslavského fotbalu moc není. Po dvou letošních prohraných ligových zápasech doma s Karvinou a v Liberci shodně 0:1 náročný program FK Mladá Boleslav pokračuje již ve středu 28. února 2018 duelem pohárového čtvrtfinále na domácím hřišti proti FC Baník Ostrava, nejbližší sobotu 3. března 2018 domácím ligovým zápasem proti SK Slavia Praha a v další sobotě 10. března 2018 střetnutím o ligové body v Brně.


Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, ale proč ne třikrát do stejného klubu, Dušane Uhrine mladší

(ps, FK Mladá Boleslav, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)