Lener se vrací k trénování


Pro někoho náhlý, pro někoho velmi pozdní konec Slavomíra Lenera na hokejovém svazu má nečekané konotace. Zdroje ze svazu prozradily, že důvodem pro výpověď nebyla údajná spolupráce předsedy svazu s vojenskou kontrarozvědkou, ale uražená ješitnost samotného Lenera. Ten totiž nepřenesl přes srdce, že byl svazem stáhnutý z kandidatury na místopředsedu Českého olympijského výboru. Nahradil ho politický matador Milan Hnilička a naprosto přesvědčivě uspěl.

Lener se cítil podvedený, hledal záminku k eskalaci vztahů, a když ji našel, s velkou pompou odešel. Dlouho však bez práce nezůstal. Téměř okamžitě dostal nabídku z potápějícího se Zlína na trenérské angažmá, které se Lener rozhodl přijmout. Údajně mu na svazu chyběl adrenalin z výher, jeho práce byla permanentně kritizovaná, de facto šel od porážky k porážce. Tak jako zlínští Berani v současné sezoně. Vedení klubu doufá, že právě hlad po vítězství pomůže Lenerovi vrátit tým do nesestupových pater hokejové extraligy.

Dědek přesouvá Winter Classic

Fotbalová Sparta ruší permanentky

Martina Navrátilová bude reprezentovat Českou republiku

Díky kasinu Jágr nemůže číst

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)