Ledecká přijde o střechu nad hlavou

[ title]

Naše olympijská hrdinka Ester Ledecká nemá chvilku klidu. Když nemusí trénovat a závodit, permanentně řeší problémy, jež se kolem ní kupí. Chvilku zlobí svaz a vyhrožuje, že ji nepřihlásí do závodů, chvilku si mění sponzory, jindy ji trápí zdraví či spálené hrany závodních lyží.

To vše je ale proti tomu, co se na Esterku řítí nyní. Podle našich zpráv přijde o střechu nad hlavou. Že to není možné? Chyba lávky! Nové vedení radnice jen marně skrývá touhu znárodňovat, nejapně propálená akce šmírování bytů se nakonec pod rouškou tmy opravdu uskuteční. Odpočet spotřeby elektrické energie je tak křišťálově čistý jako pověstná mlha v pohádkách o Rákosníčkovi. A protože Ledecká musí trénovat téměř permanentně v cizině, je nabíledni, že spotřeba energie v jejím bytě nebude nijak závratná a tudíž bude mezi prvními, který bude zkonfiskovaný.

Argument, že v Praze nejsou sjezdovky radního pro sport Šmírala, pardon, Šimrala nezajímají, jedná se přece o profesionální sport. Jeho mateřská strana Piráti hodlá byt po Ledecké nabídnout komunitnímu centru Klinika, aby konečně našel smysluplného naplnění.

Ester si bude muset hledat bydlení mimo hlavní městu, zájem dokonce projevilo i Monackého knížectví, ale tady je ten samý problém, jen těžko by mohla Ledecká splnit podmínku pobytu v zemi alespoň v délce poloviny kalendářního roku, vzhledem k nutnosti tréninku. Tudíž to vypadá, že radost budou mít ve Špindlerové Mlýně, kde nyní bude zřejmě lyžařka bydlet a platit daně.


Chelsea se nespletla!


Policejní zásah na vedení hokejového svazu

V Chelsea panika ze Slavie

Zimní olympiáda v Praze?


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)