Kouč Varaďa za katr?


Ostudná porážka, kterou utrpěla ve čtvrtfinále mistrovství světa naše hokejová reprezentace, zřejmě nekončí jen tak.

Kritické výroky na práci svazu s mládeží jsou tím nejmenším. Anonym z Karlovarska neunesl fakt, že trenér Varaďa při nominaci dal přednost brankáři Malíkovi před karlovarským Bednářem s odůvodněním, že jej zná z klubu. Výkon mu moc za pravdu nedal a anonym již podal oznámení pro korupci.
To však není vše. Tragický výkon naboural novoroční projev premiéra Babiše, který národu sliboval, že tento rok bude ještě lépe, o což se sám postará. A hned druhý den přijde jasné nedodržení slibu. Babiš se proto rozhodl okamžitě převzít otěže hokejového svazu, aby zabránil dalším škodám.

Varaďa má zatím domácí vazbu, předseda Národní sportovní agentury Hnilička získal pravomoci předsedy hokejového svazu, dokonce se spekuluje o sloučení obou subjektů. S okamžitou platností se uzavírá hokejová extraliga, ale s omezením, že na soupisce každého týmu mohou být pouze čtyři hráči starší 20 let a žádnému nesmí být více než 30, aby se opravdu ušetřily náklady a konečně kluby dostaly zásadní impuls pro práci s mládeží.

Hnilička dostal čas do příštích parlamentních voleb, jinak mu  nebude umožněno obhájit poslanecký mandát, čímž by přišel o poslaneckou imunitu. Velkým otazníkem tak bude již nominace na hokejové mistrovství dospělých letos v květnu ve Švýcarsku, zda opět pojede zkušený výběr či dostanou šanci mladší ročníky.

Kde opravdu skončí trenér Vrba?

Pardubice opět mění trenéra

Harrachovské můstky s novou vizí

Hadamczik kupuje Vítkovice

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Sparťanské časy se vrací

5.7.2020 09:00:00

Trvalo to dlouho, předlouho. Již to vypadalo, že se dříve dokončí Pražský okruh, než fotbalová Sparta opět získá alespoň nějakou sportovní trofej. Ale ouha, v rámci své PR kampaně před zahájení...