Když to na tiketech nevyjde, tak sázkaři sledující zápas Slavie v Edenu určitě nebudou nadávat

Víte, jak vidí sázkaři  šance Slavie v osmifinále Evropské ligy proti třetímu týmu Premier league Leicesteru City a jak to odhadují bookmakeři Tipsportu?

Jak říkám ...

„Je to přesně ten zápas, kdy všichni u nás budou u televize držet palce Slavii, ale vsazeno budou mít na Leicester. Anglický tým je favoritem. A bude to jeden z mála zápasů, který když na tiketech nevyjde, tak sázkaři určitě nebudou nadávat. I v tom je kouzlo sázení na sportovní zápasy,“ řekl fotbalový bookmaker Tipsportu Petr Urbanec. Po dlouhé době tak Slavia zažije „nepřízeň“ sázkařů. Zhruba jen 13% jich u Tipsportu v zápase věří ve vítězství.

Jak říkám ...

„Naše kurzy ale rozhodně nedělají ze Slavie učedníky a z Leicesteru velkého favorita, zvlášť ne v Edenu. Slavia si na podzim znovu posílila pohárové sebevědomí a v lize ji to přes zimu šlape skvěle.
Navíc je otázka, jak Leicester k zápasu v Praze přistoupí. Co pro klub Evropská liga znamená. V Premier league má našlapaný program, ještě může myslet na titul, a minimálně chce udržet příčky pro Ligu mistrů. To je zcela jistě priorita oproti Evropě. Pokud se Slavia vyhne kiksům v rozehrávce, které umí fenomenálně trestat soupeřova hvězda Jamie Vardy, může to pro ni být další z legendárních zápasů pod Jindřichem Trpišovským. A naději na úspěch Slavii dává paradoxně i soupeř. Příklad fotbalové cesty The Foxes, kteří vyhráli v sezoně 2015/2016 Premier league s kurzem totálního outsidera 5000:1, je nezapomenutelný,“ je přesvědčen Petr Urbanec. 

Kdo vyhraje první utkání Slavia Praha – Leicester?   

3.45       1.72       3.41       1.28       2.08

Kdo postoupí?


Slavia Praha        4.00
Leicester              1.26

Slavia Praha  přivítá Leicester a bude to pro ni hodně náročné. Jen dvanáct procent sázkařů Chance věří sešívaným a sází na jejich výhru v kurzu 3,45, remízu má na tiketu jen 5 % sázkařů (kurz 3,41) a celých 83 % fandů sází na výhru hostí v kurzu 2,08.

Jak říkám ...

„Ovšem je třeba se Slávií počítat, na úrovni evropského fotbalu podává velmi solidní výkony a do utkání půjde na maximum. Ve skupině C si drží s dvanácti body za čtyři výhry a jednu porážku druhé místo a vyrovnané celkové skóre 11:10. Oproti tomu favorizované Lišky za sebou mají těžké utkání v Liverpoolem, které ke konci parádně otočili a koncem týdne je čeká další těžký soupeř. Mohou trochu spoléhat na to, že na domácí půdě Slavii převálcují a na prvního utkání vstoupit s menším nadšením nežli soupeř. Ve skupině G jsou na prvním místě, mají 13 bodů a skóre 14:5,“ řekla  mluvčí sázkové kanceláře Chance, Markéta Světlíková a jedním dechem dodala, že se také hodně sází na postup Leicesteru v kurzu 1,26 i na výsledek utkání bez remízy – výhra hostí s kurzu 1,50.

 (Andrea Žáková a Michal Peterka, ps, SportovniListy.cz, foto: Jiří Růžička)