Kdo měl v českých novinách více fotografií Jiří Prskavec nebo Lukáš Krpálek?

Na titulních stránkách deníků  Mladá fronta dnes, Právo, Blesk, Aha a Sport se v sobotu 31. července 2021 objevily  obrázky zlatých olympioniků. Nakonec, kdy se to stane, aby v jeden den hned dva  sportovci Česka vybojovali zlaté medaile?

V pátek 30. července 2021 se tak stalo, a tak následující den se české noviny jen předháněly výraznějšímu  titulky a fotografiemi zlatých chlapců. Blesk věnoval předchozímu olympijskému dnu vedle sportovních stránek hned několik stránek úvodních stránek. Stejně tak stránky 2 až 14 věnoval olympiádě a hlavně českým medailistům český sportovní deník Sport.Fotografie zlatých medailistů nechyběly na titulních stránkách Mladé fronty dnes, Práva a Aha, jak vidíte na obrázku, ale hrdinové dne z Tokia se objevili na titulních stránkách i na dalších sobotních  denících  jako jsou Lidové noviny, Deník a Haló noviny. 

Teď si jen počkejte na náš večer uvedený součet fotografií a odpověď, který ze zlatých hochů měl nakonec v novinách 31. července 2021 více svých obrázků. Nakonec to může být i plichta.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)