Karel Gott do Sparty


Ikona posledních padesáti let české historie Karel Gott si dal k životnímu jubileu nádherný dárek. Koupil od Daniela Křetínského padesát procent akcií fotbalové Sparty.

Jde o velmi překvapivý krok, Karel se k sportu nikdy moc nehlásil, v poslední době se párkrát ukázal na tenisových akcích, předtím při normalizační šarádě Dva z jednoho města, kdy vystoupil na plzeňském zimním stadionu.

Gott chtěl jednak zatraktivnit věno svých dcer, zároveň jim dokázat, že u fotbalu by své protějšky hledat neměly. Rozhodně chce pomáhat i při odborných fotbalových debatách, brankáři a obránci budou mít povinný poslech písničky Trezor, záložníci Pošli to dál, útočníci Dám dělovou ránu, lékařský tým Zvonky štěstí. Problematický kotel fanoušků má uklidnit písničkou Je nebezpečné dotýkat se hvězd.

Speciální překvapení pak čeká na slavistické fotbalisty, před a během derby se bude pro Stanciua a spol. pouštět další duet Čau lásko. Cestu na venkovní zápasy budou ve sparťanském autobuse krátit hity jako Přijela pouť, Ráj bude náš či C´est la vie.

Božský Karel zapůjčí do útrob letenského stadionu svých 42 slavíků, management klubu si od toho slibuje větší zájem žen o návštěvu fotbalových zápasů a zvýšení průměrné návštěvnosti. Gott zase sází na ohromný nárůst prodeje svých CD, protože se budou dávat ke každé vstupence a cena CD bude zahrnuta v ceně vstupenky.


Hamza zpět do basketbalu

Český tenis převezl svět

Pikantní rošáda na Kladně

Pomohou tenistky biatlonu?

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)