Kam ve středu 27. října 2021 za sportem? Na fotbal s omezenou kapacitou v Edenu, lední hokej

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      ve středu 27. října 2021



      Fotbal                                                                                        


FORTUNA:LIGA 2021/2022 - 3. kolo

19:00  SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc



SportovníListy.cz
k žádosti o akreditaci na utkání Slavia Praha - Sigma Olomouc obdržely následující sdělení:

    Bohužel Vám vzhledem k omezené kapacitě nemůžeme přidělit akreditaci na utkání Slavia Praha - SK Sigma Olomouc. 

Děkujeme za pochopení.   S pozdravem,  SK Slavia Praha



Mol Cup 2021/2022 - osmifinále


15:00  FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň
16:30  FC Baník Ostrava - FC Hradec Králové
17:00  FK Teplice - AC Sparta Praha

Lední hokej

Chance Liga - 16. kolo

16:00  HC Slavia Praha - LHK Jestřábi Prostějov
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Baník Sokolov
17:30  HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí nad Labem
17:30  VHK ROBE Vsetín - Kolín
17:30  HC Dukla Jihlava - DRACI PARS ŠUMPERK
18:00  HC Stadion Vrchlabí - AZ Heimstaden Havířov
18:00  HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
18:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Benátky nad Jizerou

Basketbal

Evropská liga žen - utkání 4. kola skupiny A

16:00  UMMC Jekatěrinburg - ZVVZ USK Praha

Evropský pohár žen - utkání 3. kola skupiny L

18:00  BK Žabiny Brno - Rutronik Stars Keltern
20:00  Tarbes - Villeneuve

Evropský pohár mužů - utkání 3. kola skupiny C

16:30  Perm - Den Bosch
18:00  BK Opava - Benfica Lisabon

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA - 11. kolo

18:00  Děčín - Ústí nad Labem

Volejbal

Liga mistrů - předkolo


19:00  VK ČEZ Karlovarsko - Mladost Záhřeb

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů - 8. kolo

18:30  KH ISMM Kopřivnice - HC Dukla Praha

Box

Bělehrad (Srbsko) - Mistrovství světa

Futsal

Liga mistrů - základní skupina 4

17:00  Kajrat Almaty - Plzeň
20:00  Ťumeň - Pesaro

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr  Skála)