Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 8. února 2020
Fotbal
Přípravné utkání
14:30 Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav v Praze v Ďolíčku ve Vršovicích
Lední hokej
Švédské hry, součást Euro Hockey Tour
12:30 Finsko - Česko
16:15 Švédsko - Rusko
Berlín (Německo) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let
13:00 Česko - Švédsko
16:30 Německo - Švýcarsko
Göteborg (Švédsko) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let
14:00 Česko - Rusko
17:00 Švédsko - Finsko
Klášterec nad Ohří - Chomutov ... Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let
15:00 Česko - Rusko
19:00 USA - Švédsko
Poprad (Slovensko) - Kaufland Cup
14:00 Slovensko - Rusko B
Tranas (Švédsko) - Euro Hockey Tour žen
12:00 o 5. místo
15:30 o 3. místo
19:00 finále
Ufa (Rusko) - Turnaj pěti zemí hráčů do 17 let
11:00 Švédsko - Finsko
15:00 Rusko - Česko
Atletika
Hustopeče - Hustopečské skákání, halový mítink ve skoku do výšky
Praha - Mistrovství ČR ve vícebojích
Lyžování
Garmisch-Partenkirchen (Německo) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11:30
Světový pohár v alpském lyžování: sjezd žen v Garmisch-Partenkirchenu
11:30 sjezd ženy
Chamonix (Francie) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10:00/13:00 slalom muži
Falun (Švédsko) - Závody SP v běhu na lyžích
14:15 sprint klasicky ženy a muži
Hinzenbach (Rakousko) - Závod SP ve skocích na lyžích žen
14:30
Willingen (Německo) - Závod SP ve skocích na lyžích
16:00
Basketbal
Liga mužů - skupina A, 2. kolo16:30 Pardubice - USK Praha
17:00 Nymburk - Ústí nad Labem
18:00 Olomoucko - Svitavy
Liga mužů - skupina B, 2. kolo
19:30 Brno - Ostrava
Volejbal
Brno - Final Four Českého poháru žen - semifinále
15:30 Olomouc - Liberec
18:00 Olymp Praha - Prostějov
Extraliga mužů - 18. kolo
17:00 Ústí nad Labem - Zlín
17:00 Beskydy - Ostrava
18:00 Lvi Praha - České Budějovice
18:00 Liberec - Odolena Voda
18:00 Brno - Karlovarsko
18:00 Kladno - Příbram
Špindlerův Mlýn - Mistrovství ČR ve snowvolejbalu
Házená
STRABAG RAIL Extraliga mužů - 17. kolo
17:00 HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí
19:00 KH ISMM Kopřivnice - SKKP Handball Brno
19:00 HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
MOL liga žen - 20. kolo
15:00 Sokol Písek - HC Zlín
17:00 DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce
Vyzývací pohár mužů - úvodní osmifinále
Dukla Praha - Red Boys Differdange
Madeira Andebol - Baník Karviná
Veslování
Paříž (Francie) - Mistrovství světa ve veslování na trenažéru
Rychlobruslení
Calgary (Kanada) - Závody SP v rychlobruslení
20.30 1000 a 5000 m muži, 500 a 1500 m ženy
Ragby
Pohár šesti národů muži
15:15 Irsko - Walas
17:45 Skotsko - Anglie
Pozemní hokej
Mistrovství České republiky 2019/2020 v halovém pozemním hokeji mužů i žen
V Praze v Edenu se rozhodne o mistrech a mistryních Česka v halovém pozemním hokeji