Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 15. února 2020
Fotbal
FORTUNA:LIGA jednadvacáté kolo
14:30 1. FC Slovácko - FC Baník Ostrava
14:30 FK Teplice - SK Sigma Olomouc
14:30 MFK Karviná - FC FASTAV Zlín
17:00 AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec
Slovenská Fortuna liga - 19. kolo
14:00 ŠKF iClinic Sereď - MFK Ružomberok
14:00 FC Nitra - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
14:00 AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
Lední hokej
Tipsport extraliga 2019/2020 pětačtyřicáté kolo
15:00 Mladá Boleslav - Plzeň
Chance Liga - o pořadí v play-off - 20. kolo
16:00 ČEZ Motor České Budějovice - VHK ROBE Vsetín
17:00 AZ RESIDOMO Havířov - HC RT TORAX Poruba 2011
17:00 HC ZUBR Přerov - HC Slavia Praha
17:00 HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov
Chance Liga - o účast v předkole - 20. kolo
17:00 HC Frýdek-Místek - SK Horácká Slavia Třebíč
17:00 LHK Jestřábi Prostějov - HC Benátky nad Jizerou
17:00 SK Trhači Kadaň - HC Baník Sokolov
17:30 HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem
Biatlon
Anterselva (Itálie) - Závod mistrovství světa
14:45 Sprint mužů na 10 kilometrů
Lyžování
Bad Mitterndorf (Rakousko) - Závod SP ve skocích na lyžích
11.00 lety
Maribor (Slovinsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10.00/13.00 obří slalom ženy
Östersund (Švédsko) - Závody SP v běhu na lyžích
13:30 10 km volně ženy
16:10 15 km volně muži
Basketbal
Kooperativa NBL - skupina A1, 1. kolo nadstavby
18:00 Olomoucko - Děčín
Plzeň - Final Four Českého poháru mužů
15:00 o 3. místo
18:15 finále
Renomia ŽBL - 17. kolo
17:00 Slavia Praha - USK Praha
17:00 KP Brno - Ostrava
Volejbal
Extraliga mužů - 19. kolo
17:00 Ústí nad Labem - Brno
17:00 Zlín - Lvi Praha
17:00 Příbram - Liberec
18:00 Odolena Voda - Karlovarsko
19:00 České Budějovice - Beskydy
Extraliga žen - 22. kolo
17:00 Olymp Praha - KP Brno
17:00 Šternberk - Přerov
17:00 Olomouc - Ostrava
17:00 Frýdek-Místek - Liberec
18:00 VK Brno - Prostějov
Házená
STRABAG RAIL Extraliga mužů - 18. kolo
11:30 SHC Maloměřice - Brno - KH ISMM Kopřivnice
17:00 SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří
18:00 HBC Ronal Jičín - Talent M.A.T. Plzeň
19:00 TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
MOL liga žen - 21. kolo
17:30 DHK Zora Olomouc - HC Zlín
Vyzývací pohár mužů - odveta osmifinále
18:00 Red Boys Differdange - Dukla Praha
Motorismus
Švédská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích
Cyklistika
Middelkerke (Belgie) - Závěrečný závod cyklokrosové série Superprestige
Futsal
První liga - 17. kolo
20:00 Sparta Praha - Mělník
20:00 Plzeň - Liberec
Veletrhy
PRAHA - Holiday World, Památky 10:00 - 18:00 na Výstavišti v Letňanech
Na letošním Holiday World Jihočeši představí opravdovou lásku i ke sportu a k turistice
(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)