Kam v sobotu 14. prosince 2019 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, lyžování, basketbal

[ title]
Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 14. prosince 2019




   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   dvacáté kolo


14:30  FC Slovan Liberec - MFK Karviná
14:30  SK Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905
14:30  FC FASTAV Zlín - Slezský FC Opava
14:30  1.FK Příbram - 1. FC Slovácko
17:00  FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha


   Lední hokej    


  Euro Hockey Tour

10:00  Finsko - Švédsko
13:00  Rusko - Česko

Soči (Rusko) - Přípravný turnaj žen
12:30  Česko - Francie

Biatlon

Hochfilzen (Rakousko) - Závody Světového poháru
11:30  štafeta žen na 4x6 kilometrů
14:55  stíhací závod mužů na 12,5 kilometru

Lyžování

Copper Mountain (USA) - Závody SP ve snowboardingu
20.00 U-rampa

Cortina d´Ampezzo (Itálie) - Závody SP ve snowboardingu
19.00 paralelní slalom

Davos (Švýcarsko) - Závody SP v běhu na lyžích
14.00 sprint volně ženy i muži

Klingenthal (Německo) - Závody SP ve skocích na lyžích
11:45 ženy
16:00 družstva muži

Montafon (Rakousko) - Závod SP v akrobatickém lyžování
11.00 skikros

Peking (Čína) - Závody SP ve snowboardingu
12.30 Big Air

Svatý Mořic (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10.30 super-G ženy

Val d´Isere (Itálie) - Závod SP v sjezdovém lyžování
09.30/12.30 slalom muži

Val Venosta (Itálie) - La Venosta, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování


  Basketbal   



  Kooperativa basketbalová liga mužů    čtrnácé kolo

17:30   USK Praha  -  Olomoucko
18:00   Opava -  Děčín
18:00   Svitavy - Ostrava
19:00   Brno - Pardubice


   Ženská basketbalová liga žen   dvanácté  kolo

16:00  Hradec Králové - USK Praha
17:00  Slavia Praha  -  KP Brno
17:00  Žabiny Brno -  Ostrava

Volejbal

Extraliga mužů - 11. kolo

16:30  Ostrava - Odolena Voda
17:00  Zlín -Liberec
17:00  Ústí nad Labem - Kladno
18:00  Lvi Praha - Beskydy
18:00  České Budějovice - Karlovarsko

Extraliga žen - 15. kolo
17:00  Prostějov - VK Brno
17:00  Olomouc - Liberec
17:00  Olymp Praha -  Šternberk
18:00  Přerov - Ostrava

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů - 14. kolo
11:00  SHC Maloměřice - Brno  -  Talent M.A.T. Plzeň
16:30  HC Dukla Praha  -  TJ Cement Hranice
17:00  SKKP Handball Brno  -  HK FCC Město Lovosice
18:00  KH ISMM Kopřivnice - HCB Karviná
18:00  HBC Ronal Jičín - TJ Sokol Nové Veselí

MOL liga žen - 14. kolo
15:00  DHK Baník Most -  MŠK Dunajská Streda
15:00  Sokol Písek  - DHC Slavia Praha


Florbal

Mistrovství světa žen - O 5. - 8. místo
10:00  Německo - Slovensko

Mistrovství světa žen - semifinále
14:30  Švédsko -  Finsko
17:45  Švýcarsko - Česko

Superliga Florbalu - 17. kolo
16:00  Black Angels -  FBC Liberec
17:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
19:00  Technology Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
19:30  FAT PIPE Florbal Chodov - Sokoli Pardubice
19:30 TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC ČPP Ostrava


Cyklistika

Uničov - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu


Krasobruslení

Ostrava - Mezinárodní mistrovství ČR


Judo

Kuang-čou (Čína) - Turnaj série Masters


Rychlobruslení

Nagano (Japonsko) - Závody Světového poháru


Plavání


Plzeň - Český pohár

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)