Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v neděli 23. února 2020
Fotbal
FORTUNA:LIGA dvaadvacáté kolo
14:30 MFK Karviná - FK Teplice
14:30 FC FASTAV Zlín - SK Dynamo Č. Budějovice
17:00 SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
Slovenská Fortuna liga - 20. kolo
15:00 FK Senica - FC Spartak Trnava
Liga žen - 12. kolo
13:30 Viktoria Plzeň - Dukla Praha
14:00 Slavia Praha - 1. FC Slovácko
14:00 Sparta Praha - Lokomotiva Brno
Lední hokej
Tipsport extraliga 2019/2020 osmačtyřicáté kolo
15:30 Litvínov - Karlovy Vary
16:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové
16:30 Plzeň - Kladno
17:00 Kometa Brno - Olomouc
17:30 Pardubice - Liberec
Chance Liga - o pořadí v play-off - 17. kolo
16:00 Piráti Chomutov - HC RT TORAX Poruba 2011
Rakouská liga EBEL - 8. kolo - o postup do play off
17:30 Orli Znojmo - Linec
Slovenská liga - 1. kolo nadstavby, o 1.-6. místo
15:30 Košice - Poprad
16:00 Banská Bystrica - Trenčín
17:00 Slovan Bratislava - Zvolen
1. kolo nadstavby, o 7.-12. místo
16:00 Nitra - Nové Zámky
17:30 Michalovce - Detva
18:00 Miškovec - Budapešť
Atletika
Ostrava - Halové mistrovství ČR mužů a žen
13:00
Česká atletická elita se vrací do Ostravy na Halové mistrovství České republiky
Biatlon
Anterselva (Itálie) - Závody mistrovství světa
12:30 Hromadný závod žen na 12,5 kilometru
15:00 Hromadný závod mužů na 15 kilometrů
Lyžování
Crans Montana (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10:30/13:30 kombinace ženy
Ljubno (Slovinsko) - Závod SP ve skocích na lyžích žen
11:30
Trondheim (Norsko) - Závod SP v severské kombinaci
10:00/16:00
Trondheim (Nor.sko) - Závody SP v běhu na lyžích
11:15 stíhací závod 15 km klasicky ženy
13:20 stíhací závod 30 km klasicky muži
Volejbal
Kutná Hora - Final Four Českého poháru mužů - finále
16:00 České Budějovice - Kladno
Házená
STRABAG RAIL Extraliga mužů - 19. kolo
10:00 CB Karviná - TJ Sokol Nové Veselí
MOL liga žen - 22. kolo
17:00 DHC Slavia Praha HK Slovan Duslo Šaľa
17:00 Dunajská Streda - Hodonín
Florbal
Superliga Florbalu - 25. kolo
17:00 FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
17:00 Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP Ostrava
17:00 ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
17:00 HU-FA Panthers Otrokovice - Black Angels
17:00 TJ Sokol Královské Vinohrady - 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:00 FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
Extraliga žen - 21. kolo
15:00 Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
15:00 K1 Florbal Židenice - FAT PIPE Florbal Chodov
Judo
Düsseldorf (Německo) - Turnaj série Grand Slam
Body a skeleton
Altenberg (Německo) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu
14:30 dvojbob muži - 3. a 4. jízda
Ragby
Pohár šesti národů
16:00 Anglie - Irsko - Vysilá Nova sport
Veletrhy
Praha - FOR FISHING 20. - 23. února 2020
09:00 - 16:00 Na výstavišti v Letňanech
Na rybářském veletrhu FOR FISHING jsou k vidění stovky prutů, ale i lodě a další vybavení
(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)