Hvězdná posila Bayernu Mnichov

[ title]

Nejen české týmy jako Sparta Praha či Viktoria Plzeň se zmítají v podzimní krizi, během které se čelo ligové soutěže vzdaluje do nedosažitelných dálek. Ve velmi podobné šlamastice se nachází také německý gigant Bayern Mnichov, u kterého před sezonou rozhodně nikdo podobné tápání nečekal.
Zranění několika borců ze základní sestavy, inovativní metody nového trenéra – sečteno a podtrženo, 9 bodů za vedoucím Dortmundem je průšvih. Vedení klubu se rozhodlo reagovat na pomalou a statickou hru týmu a v zimním přestupovém okně přivede posilu, kterou nemá v rámci Bundesligy nikdo chytit.

Vytouženým snajprem je sám Usain Bolt, o jehož rychlých nohách nemůže pochybovat ani největší pesimista. Bolt své angažmá přijal i z důvodu blízké Ostravy, ke které má díky atletickému mítinku Zlatá tretra velmi blízko. Do smlouvy si dal podmínku, že Bayern musí absolvovat přípravný zápas s Baníkem, rád by se totiž poměřil s Milanem Barošem, o kterém slyšel hodně při svých toulkách po Stodolní.

Menším zádrhelem je poskytovatel Boltova sportovního vybavení, německá firma Puma. Bayern má jinou tradiční značku, Adidas. Manažeři obou společností se snaží vrátit k rodinným základům firem a dojednat kompromis, výhodný pro obě strany. Fanoušci Bayernu tak začínají procvičovat krční páteř, aby si zvykli stíhat sledovat fotbalové turbo, Ostrava se pak těší na další Boltovu hvězdnou show.

Kam s olympiádou?

Plekanec jde do Jihlavy

Satoranský senzačně přestupuje


Potvrzeno, NHL bude v Praze!


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)