Hokejisté Sparty pokračují v sezoně

[ title]
Přestože je to již více než týden, kdy hokejistům Sparty Praha odezněla poslední třetina mistrovského zápasu, vytouženou dovolenou ještě nemají.

Majitel a vedení týmu totiž reaguje na smutný rekord ligy. Prohrát 10 utkání ve vyřazovacích soubojích v řadě, to se doposud nikomu nepovedlo. Místo O2 arény v Holešovicích musí dojíždět na povinné tréninky do Velkých Popovic, kde se v místní hale učí vítězit v modelových utkáních s místními dorostenci.

V rámci motivace mají hokejisté naordinované také dobrovolné práce v prodejně hlavního sponzora, která se nachází nedaleko hokejové haly. Od začátku akce hlásí popovická Billa rekordní obraty, hokejisté nestíhají doplňovat zboží, někteří si připadají jako v mistrovském zápase. Nejvíce jde na odbyt populární nanuk Bílý tygr. Není známo, zda jde o schválnost domorodců, či zda sparťané si alespoň tímto způsobem chtějí zchladit žáhu po nevydařeném vystoupení v play off.

Majitel Sparty Petr Bříza počítá se zopakováním akce i do dalších poboček, aby alespoň nějakým způsobem hokejisté vrátili sponzorům prostředky, které s důvěrou vložili do slavného klubu.

Slavie mění majitele

Plíšková si vybrala trenéra omylem

ANO, opět slavíme Únor na Staromáku

Mezinárodní olympijský výbor hrozí Česku arbitráží


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli..
.

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)