Hnilička za trest na střídačku, Šlégr jde uklízet


Magistrát města Teplice byl na české poměry neuvěřitelně rychlý a v kauze teplických narozeninových oslav Petra Bendy vynesl první tresty. V této vlně nechybí ani známé sportovní osobnosti Milan Hnilička a Jiří Šlégr. Oba dostali trest veřejně-prospěšných prací v řádu 100 hodin, v případě nesplnění pak finanční trest v maximální sazbě 100.000 Kč.

Oba trest přijali, předseda Národní sportovní agentury bude v rámci trestu otvírat dveře střídačky hokejových reprezentačních družstev do 16, 18 a 20 let. Zkušeností s touto prací má dost již z olympijských her v Naganu, kde byl jako dvířkař velmi úspěšný a náš tým, jak všeobecně známo, získal zlaté medaile. Podobné výsledky vzhledem k současné kvalitě mládežnického hokeje čekat nemůžeme, ale Hnilička v politice získal další cenné zkušenosti, zejména jak naštvat své sportovní kolegy a následně si jet vyčistit hlavu na oslavu, to se bude mladým hokejistům do budoucna velmi hodit.

Jiří Šlégr se rozhodl přijmout alternativní trest v podobě úklidových prací v budovách České televize na Kavčích horách. Při úklidu využije velkého rozpětí svých paží a jednoznačně tak zvýší čistotu na chodbách budov České televize. Soukromou přidanou hodnotou pro Šlégra je získání přehledu o reálném chodu této veřejnoprávní instituce, který využije při svém působení v Radě České televize.


Třetí Vrbův asistent ve Spartě – tajný trumf k úspěchu

Velký úspěch promotéra Jizerské padesátky

Národní sportovní agentura si stojí za svým průzkumem


Kam zmizeli fotbalistéŘíká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli.
 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)