Góly ve vršovickém derby začaly padat rychleji než v hokeji. Ve druhé minutě klokani - Slavia 1:1

Během jedenácti dnů fotbalisté Slavie odehráli tři pražská derby ve dvou fotbalových soutěžích. Nejdříve porazili sešívaní v MOL Cupu Duklu 4:0, poté v lize Spartu rovněž 4:0 a nyní jejich třetím ligovým soupeřem byli  v neděli 30. října 2022 hráči Bohemians Praha.

Branky ve vršovické derby začaly padat rychleji než v ledním hokeji.  Ve druhé minutě Bohemians - Slavia  už to bylo 1:1. Po dvou střelách, které směřovaly každá na jinou branku se  totiž měnilo skore. Druhá branka Slavie padla z penalty.    Tak skončil poločas.

Ve druhé části hry už bodovali jsem hráči hostujícího týmu, kteří dvěma dalšími brankami celkově nadělili klokanům tradiční příděl čtyř branek pro pražské týmy  * Bohemians - Slavia 1:4.

Praha 30.října 2022

FORTUNA:LIGA 2022/2023 ... 14. kolo

Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha  zatím 1:4 (1:2)
Branky: 2. Květ  - 3. a 79.  Olayinka, 30. Jurečka (penalta), 76. Lingr  *  Diváci: 6 880

(Petr Skála pro SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)