Fotbalová Sparta posiluje management Petrem Břízou

[ title]

Změny ve vedení pražské Sparty neberou konce. Tomáš Rosický není evidentně loutkou, za jakou ho někteří považovali. Nový sportovní ředitel si našel novou posilu, a sice v Petru Břízovi.

Zdůvodnění je prosté, fotbalový letenský Mozart k tomu uvedl: „Byl jsem velmi překvapen, jakým způsobem jsou řízeny naše zápasy, tak katastrofální a jednostranné chyby rozhodčích v náš neprospěch se za mého aktivního působení neděly, vždy se pískala rovina. Dlouhodobě se touto problematikou zabýváme, víte, že jsme dokonce našli i kabelu s důkazy, leč pozitivní efekt nula.

Velmi se mi líbí styl, jakým se k rozhodčím chová Petr Bříza, je to srdcař a nenechá ubližovat Spartě, je to nejprestižnější značka ve fotbale a hokeji. Jsem rád, že Petr na naši nabídku kývnul a bude mít na starosti kontakt s rozhodčími. Před startem sezony jsme doufali, že nový předseda komise rozhodčích, doživotní čestný generální manažer Sparty Jozef Chovanec konečně nastolí ty správné pořádky, ale bohužel.

Proto angažujeme Petra a slibujeme si od něj v jarní části příkrý let tabulkou vzhůru.“ Pro méně orientované uvádíme. Že Petr Bříza v minulých dnech šel při domácím zápase s Pardubicemi přátelsky domluvit rozhodčím, že nemají vylučovat sparťanské hráče a když na jeho doporučení adekvátně nereagovali, oznámil jim, že už si na Spartě nezapískají a označil je jadrným výrazem pro pánské přirození. Zřejmě to je nový styl místopředsedy Mezinárodní hokejové federace IIHF, styl, který potřebuje Sparta i ve fotbale.


Skokanské můstky zachráněny

Proč Rosický přebírá Spartu

Reklamní smlouva desetiletí

Fotbalová Sparta jako dárek pod stromeček

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)