Fotbalová Sparta jako dárek pod stromeček

[ title]
Zveřejněné hospodářské výsledky přiměly Daniela Křetínského, aby opět zapřemýšlel, kudy dál s károu Sparta Praha. Sekyru zaťal opravdu hluboko, výhled na start v ekonomickém ráji Ligy mistrů nulový. A k tomu se blíží Vánoce a starosti s dárky pro své nejbližší.

Proto se rozhodl pro řešení ve stylu dvě mouchy jednou ranou. Obálku s akciemi fotbalového klubu najde pod vánoční jedličkou jeho kamarádka Anička Kellnerová. Ta již v předstihu dostala od svého tatínka klisnu za čtvrt miliardy korun, laťka byla tedy nasazena dost vysoko a překonat ji není vůbec jednoduché.

S obálkou získá naše nejlepší jezdkyně do své stáje několik hřebců, několik z nich dost plnokrevných, jak ukazují nasbírané červené karty v posledních zápasech. Křetínský navíc neztratí záruku svého exkluzivního místa na letenské tribuně a pozici konzultanta při hráčských nákupech.

Pravdou je, že tím asi zhatil další zajímavou akvizici, kterou měl být nákup londýnské Chelsea Petrem Kellnerem, obavy z kostlivců ve sparťanských skříních jsou značné a bude nutné vytvořit rezervní sanační fond.

Hvězdná posila Bayernu Mnichov

Kam s olympiádou?

Plekanec jde do Jihlavy

Satoranský senzačně přestupuje


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)