Fotbalisté Sparty bojují o přežití


Kdo za tiskovou zprávou vedení Sparty Praha o zrušení tréninkového hřiště viděl pouze další zlepšení podmínek pro fotbalisty ligového áčka, ten musí být označen za naivku.

Majiteli Sparty došla trpělivost, z výkonů jeho týmu se mu zhoršil zrak, lékaři již dokonce diagnostikovali šedý zákal. Plážový fotbal v podání jeho zaměstnanců tak vyústil v záměr vybudovat vedle fotbalového stadionu luxusní hotel.

Co však bylo personálním tajemstvím, je skutečnost, že pod hotel mají přejít profesionální smlouvy fotbalistů. V budoucnu tak po nevydařených zápasech budou moci fanoušci kdysi železné Sparty najít své miláčky v kuchyni, jak myjí nádobí, případně jak uklízejí pokoje.

Některé bývalé hvězdy již dostaly v rámci zlepšení vztahů nabídku, např. Martin Frýdek, svého času přezdívaný štírek, má jít do recepce, nikam jinam se díky své postavě nevejde. Ikona klubu Jan Berger bude obsluhovat na baru spolu s Romanem Skuhravým, který bude mít na starosti i autopark hotelu.

Zděšení z nového rozhodnutí nejsou jen fotbalisté, ale také trenéři tréninkového centra na Strahově, kterým končí pohodové časy a budou pod častou kuratelou vedení. Možná tak dozvoní populárním hřebíkovským čtvercům a přijde na řadu nová metodická vlna výuky fotbalu.

Díky primátoru Hřiboví mění Slavia svůj název

Fotbalisté se bojí Zemana

Hokejisté budou bez hal

Svaz juda otvírá japonskou restauraci

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)