Vysoký výprask Mladé Boleslavi na jihu Čech. České Budějovice - Mladá Boleslav 3:0

Středočeši předvedli na jihu Čech výkon nehodný mladoboleslavského dresu a neodpovídající klubovým ambicím. Soupeř je předčil především v bojovnosti a touze po vítězství.

První poločas Mladoboleslavští prohráli nečekaně jednoznačně. Jak se to stalo? V 15. minutě střela Čavoše z hranice vápna tečovaná jedním z bránících hráčů zapadla k levé tyči, když už se Šeda natahoval na opačnou stranu - 1:0.

V 19. minutě Šeda nezareagoval na Havelkovu bombu z dvaceti metrů, která se za jeho zády svezla od břevna do branky - 2:0.

Ve 39. minutě po pátém budějovickém rohu Sivokovu hlavičku k levé tyči fantasticky vytáhl Šeda mimo branku, ale Schranz nekompromisně z úhlu skóroval - 3:0.

Ve druhém  poločasu se Mladoboleslavští snažili snížit vedení domácího celku, ale nadále postrádali bojovnost, zarputilost a touhu po výhře, i když za třígólového manka byla hodně vzdálená.

Diváci sice již branku neviděli, ale alespoň ty domácí těšil  výsledek, který lze z pohledu hostujícího týmu považovat za výprask.