V Modřanské rokli se zdejší národní házenkářky radovaly z výhry nad Vracovem 19:17

Zápas druhé ligy skupiny B v národní házené žen Spartak Modřany - Sokol Vracov se hrál čtvrtou dubnovou neděli v Praze v Modřanské rokli. Duel děvčat z různých míst republiky začal později, neboť auta s hostujícími hráčkami se zpozdila na trase vzhledem objížďkám a kolon, do  kterých se dostala.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...

Ještě v půli to bylo vyrovnaé utkání i na ukazateli skore 8:8, ale druhá půle už se vyvedla lépe domácím hráčkám, které v jednu chvíli vedly i o čtyři branky.

Nakonec zápas skončil výhrou Modřan o dvě branky. "Děvčata začala tu novou sezonu dobře . Nahrávala si a bojovala o každý míč," liboval si po utkání kouč Modřan Josef Škvor. Mezi jeho  svěřenkyně bojující v prvním jarním utkání v nových bílých dresech patří i předsedkyně spolku národní házené v Modřanech  Irena Duchková a její dcerka Zuzana, které se podařilo vstřelit tři branky.
Praha 23. dubna 2017
Spartak Modřany - Sokol Vracov  19:17 (8:8)
Branky: Lubovská Zuzana 7,  Grohmannová Kateřina 6, Kadlecová Hana a Duchková Zuzana po 3 - Polanská Natalie 7, Šafářová Kateřina 5, Raiskubová Andrea 3, Kozumkíková Dora 2.