Podívejte se, jak fotbalisté Bohemians získali v Ďolíčku tři body po duelu s Karvinou

[ title]
Překvapivou plichtu z ligového úvodního duelu na Letné proti Spartě potvrdili fotbalisté Bohemians i ve druhém ligovém kole v domácím utkání první srpnovou sobotu s Karvinou zaslouženým vítězstvím.

Výhru 2:1 Klokanům zajistil pět minut před koncem střídající Jirásek. Nutno dodat, že tři body získali Klokani zaslouženě, neboť vyrovnávací gól Wágnera byl vskutku náhodný.

SportovníListy.cz byly na místě děje a mají obrázky...

My jsme hlavičky, co?

Ve druhé půli totiž Pražané zápas ovládli, a tak v závěru vstřelenou brankou získali výhru na svou stranu.

Praha 6. srpna 2017
První fotbalová liga druhé kolo

Bohemians Praha - MFK Karviná 2:1 (1:1)
Branky: 30. Bartek, 85. Jirásek - 38. Wágner. Rozhodčí: Ardeleanu - Mokrusch, Kříž. ŽK: Bartek, Kuchta - Eismann, Šisler, Weber, Janečka. Diváci: 4192.
Bohemians: Fryšták - Dostál, Hůlka, Šmíd, Kocič - Švec - Reiter (68.Nečas), Hašek ml., Mašek (60. Kabajev), Bartek (79. Jirásek) - Kuchta. Trenér: Hašek st.
Karviná: Berkovec - Moravec, Košťál, Hošek, Eismann (46. Vondra) - Janečka, Šisler - Štepanovský (85. Kleybel), Panák (70. Weber), Kalabiška - Wágner. Trenér: J. Weber.