Na Julisce se konečně domácí šiky fanoušků radovaly... Dukla - Liberec 2:0

[ title]
Kdo fandi fotbalistům Dukly Praha a i takových fanoušků je pár tisíc a na utkání Dukla - Liberec osobně nebo k televiznímu přenosu přišel až po poločasové přestávce tohoto duelu, udělal jedině dobře. První půle byla dost nudná, ale  Pražané nakonec  udeřili. Stalo se tak  po změně stran, kdy k  vedoucí trefě Schranze přidal v závěru druhý gól Holík.

SportovníListy.cz byly na místě děje...

Po nudné první půli se  děly důležité momenty až po změně stran. V 55. minutě udeřila Dukla Néstorem, který v pádu stačil ještě  přihrát  míč  unikajícímu  Schranzovi. Slovenský útočník přehodil brankáře Hladkého a v  hledišti v sektoru příznivců Dukly bylo hned veseleji.

Dukla ještě v 82. minutě přidala vítězství jistící gól. Aktivní  Schranz tentokrát kopl  míč do šestnáctky na  Kušníra. Jeho posun k brance se snažil liberecký brankář Hladký sice chytit, ale stačil  jen míč tečovat k volnému Holíkovi, který nekompromisně nakopl merunu  mezi dvěma obránci  do  v tu chvíli nehlídané liberecké branky.

Pražanům tři body po výhře nad Libercem  výrazně pomohly  v souboji o místo při  záchraně s ostatními týmy z  druhé polovině tabulky.

  Praha 14. dubna 2018

24. kolo první fotbalové ligy

Dukla Praha - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
Branky: 54. Schranz, 82. Holík * Rozhodčí: Hrubeš - Dobrovolný, Pfeifer *  ŽK: Schranz, Holík - Pulkrab, Ševčík * Diváci: 2796.
Dukla Praha: Rada - Miloševič, Ostojič, Jiránek, Podaný - Hanousek, Bezpalec - Douděra (64. Brandner), Néstor (80. Kušnír), Holík (89. Djuranovič) - Schranz. Trenér: Hynek.
Liberec: Hladký - Coufal, Mikula, Karafiát, Kerbr - Breite (46. Oscar), Folprecht - Bosančič, Bartl (71. Da Silva) - Ševčík - Pulkrab (73. Graiciar). Trenér: Holoubek.


(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)