Klokanům proti Teplicím chyběli náboje a tak to dopadlo ... Bohemians Praha - Teplice 2:3

Zápas mezi Boheminas Praha 1905 a Teplicemi skončil překvapivou výhrou fotbalistů z lázeňského města, kteří otočili výsledek z 1:2 na konečnou výhru 3:2.

SportovníListy.cz byly na místě děje ...

Jak říkám ...

"Celý podzim máme obrovský problém s marodkou a ani jednou jsme nemohli postavit stejnou a nejsilnější sestavu. Až do zápasu s Plzní jsme to nějak zvládali bodově i herně. Ale teď už nás to doběhlo. V Boleslavi jsem nebyl spokojený s přístupem a nasazením, dnes na hřišti nechali hráči všechno a v první půli předvedli dobrý výkon, ale měli jsme tam spoustu hráčů, kteří to nebyli schopni hrát celých 90 minut, jelikož nemůžou pořádně trénovat. Navíc byl soupeř velmi efektivní. Když přijdete o vedení a zároveň víte, že nemáte sílu na hřišti ani na lavičce, tak je to těžké. Neměli jsme patrony, ale prohráli jsme se ctí po zajímavém zápase. Celý podzim jsme to před sebou hrnuli a teď nás to doběhlo. Potřebujeme čas na doléčení a natrénování. Alespoň částečně nám snad pomůže reprezentační přestávka, po které budou pro nás velmi důležité zápasy. Hašek hrál, protože nebyla jiná možnost. Ale byl jen na 50 procent, protože bolest ho pořád hodně limituje. Oceňuji gesto Ljevakoviče, že se přiznal k rohu, po němž jsme skórovali. Nehráli jsme špatně, ale chyběli nám náboje,"  řekl trenér Bohemians Martin Hašek.

"Zranil se nám Vondrášek a Krob netrénoval celý týden, ale se zapřením šel do hry. Změnili jsme proto systém na tři obránce a do poločasu si to sedalo. Šli jsme do vedení, ale pak nepochopitelně dvakrát inkasujeme ze standardek, což u Teplic není obvyklé. Byla to individuální chyba Čmovše, který měl na starost Hilála. Museli jsme na to ve druhé půli reagovat změnou systému na 4-4-2, povedlo se to otočit a v závěru jsme to uskákali," prohlásil po utkání trenér Teplic Stanislav Hejkal.

Praha 2. listopadu  2018

FORTUNA:LIGA   čtrnácté kolo

Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 2:3 (2:1)

Branky: 18. a 32. Hilál - 17. Jeřábek, 49. Trubač, 63. Vaněček. Rozhodčí: Lerch - Melichar, Černý. ŽK: Šmíd, Dostál - Král, Vaněček, Krob, Čmovš. Diváci: 4382.

Bohemians Praha 1905: Valeš - Dostál, Krch, Šmíd, Schumacher - Záviška, M. Hašek ml., Švec (69. F. Hašek), Bartek (69. Reiter) - Mašek (83. Vodháněl) - Hilál. Trenér: M. Hašek st.
Teplice: Diviš - Jeřábek, Čmovš, Král - Hora, Ljevakovič (50. Hyčka), Kučera, Žitný (73. Luts), Krob - Trubač (86. Hošek), Vaněček. Trenér: Hejkal.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)