Když se nedaří, tak se nedaří. Platí to i na ledě, kde Sparta hrála bledě. Sparta - Olomouc 4:6

Hokejisté Sparty Praha i v dalším svém domácím utkání nepotěšili své příznivce. Pokračovali v neúspěšných vystoupeních na domácím ledě, kde prohráli počtvrté za sebou. Tentokrát  prohráli  s  Olomoucí, která si odvezla tři body po výhře 6:4.

SportovníListy.cz byly na místě děje...

Pražané neměli vstup do zápasu dobrý, prohrávali již 0:3 a během druhé a na začátku třetí třetiny však vyrovnali, ale pak se na Honzíkovu branku, který vystřídal v polovině zápasu Makovského,   snesla pohroma. Lze říci, že ze tří střel,  padly tři branky do sparťanské klece. Sparta pak už na zvrat neměla žádné hráče bez nervů, kteří by vyrovnali. Pražané dlouho hráli bez brankáře, ale stačili jen snížit jediným gólem na rozdíl dvou branek.

Praha 18. listopadu  2018

Tipsport ELH    dvacáté  kolo

HC Sparta Praha - HC Olomouc 4:6 (0:1, 2:2, 2:3)

Branky a nahrávky: 29. Blain (Košťálek, P. Vrána), 31. A. Kudrna (Gregorc, Košťálek), 45. P. Vrána (Smejkal), 57. Buchtele (Pech, A. Kudrna) - 18. Burian (Jaroměřský, J. Galvas), 25. Holec (Strapáč, Laš), 27. Holec (Skladaný, J. Galvas), 50. Ostřížek (V. Tomeček), 51. Burian (Švrček, Irgl), 51. Laš (Skladaný) * Rozhodčí: Horák, Pražák - Brejcha, D. Jelínek * Vyloučení: 7:5, navíc Dujsík (Olomouc) 5 minut  a do konce utkání * Využití: 3:0 * Diváci: 8733.
Sparta Praha: Machovský (27. Honzík) - Delisle, T. Voráček, Blain, Tomáš Dvořák, Gregorc, Košťálek - A. Kudrna, P. Vrána, Smejkal - Forman, Pech, Kumstát - M. Beran, Sill, Rousek - Jarůšek, Pšenička, Buchtele. Trenéři: Krupp a J. Nedvěd.
Olomouc: Konrád - J. Galvas, Ondrušek, Škůrek, Švrček, Dujsík, Jaroměřský, od 35. navíc Staněk - Irgl, Strapáč, B. Mráz - V. Tomeček, J. Knotek, Ostřížek - Jergl, Nahodil, Burian - Holec, Skladaný, Laš. Trenéři: Tomajko a Moták.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)