Fotbalisté Táborska hned v úvodu vedli nad Bohemians 2:0, aby nakonec prohráli 2:3

Fotbalisté  Bohemians zůstali v Tipsport lize neporažení. Ve vyšehradské skupině A po výhře 3:0 nad Hradcem Králové zdolali ve druhém duelu i Táborsko 3:2. Jihočeši přitom začali nadějně, hned v úvodu střelili tři góly. Ovšem jeden byl do vlastní sítě. Pražané nakonec zásluhou Kuchty a Lutse dokázali zvrátit výsledek. V tabulce skupiny A mají Klokani šest bodů a Táborsko po výhře nad Příbramí tři.

SportovníListy.cz byly na místě děje...

Bohemians proti Táborsku začali velmi formálně, když už po šesti minutách prohrávali 0:2. Jak se to stalo? Po dvou rohových kopech se totiž prosadili hlavou nejprve Toml a po něm Džafič. V desáté minutě favorit snížil díky vlastnímu gólu Klusáka, kterého nešťastně před branou napálil spoluhráč Mršič.

Ve druhé půli Bohemians prostřídali sestavu a povedlo se jim zvrátit skóre. Nejdříve v 58. minutě zakončil akci spoluhráčů střelou do odkryté branky Kuchta a v 82. minutě rozhodl hlavičkou střídající estonský záložník v zelenobílém dresu Luts.

Bohemians navázali na úvodní výhru 3:0 nad Hradcem Králové. K jistotě postupu Pražanům bez ohledu na výsledek druhého duelu Hradec Králové - Táborsko stačí v sobotu 21. ledna 2017 v jejich závěrečném vystoupení ve skupině A s Příbramí uhrát aspoň bod.