Další kariéra herečky Gabriely Koukalové Z.

Rozchod dvou lidí není nikdy nic veselého, byť jejich svazek není obohacen zplozením potomka. A jen největší škarohlídi projevují radost. V případě Gabriely (S)Koukalové to platí dvojnásob.

Špičková biatlonistka nedávné minulosti byla pod neuvěřitelným tlakem okolí. Pod vlivem manžela se stáhla z oblíbeného sportu, sepsala paměti, které rozbouřily vody nejen českého sportu. Zkusila sport taneční, ale jak se nám podařilo zjistit, k biatlonu se pomalu – bez manžela – vrací opět. První vlaštovkou je špičkový výkon v jednom nekonečném seriálu české komerční televize, Gabi opět okusila ten slastný pocit kroužení po závodním okruhu.

Utajené setkání s trenérem Rybářem přineslo překvapivý plán návratu do závodního cirkusu. Podle Rybáře Koukalová nic neztratila na své výbušnosti a zarputilosti, návrat je navíc zjednodušen faktem, že její konkurent v týmu Vítková díky mateřským povinnostem již dále nepokračuje v kariéře. Rybář však musel při jednání ustoupit v otázce absolutního tréninkového plánu, Koukalová se totiž osvědčila i jako herečka a hodlá ve své kariéře pokračovat. Svazový šéf Hamza má s tímto postojem problém, biatlon je exkluzivním produktem České televize a účinkování na komerčním kanále by mohlo ohrozit marketingové plány se svazem. S napětím tak můžeme očekávat start nové biatlonové sezony.

Tvrdík opět sejmul Šilhavého
Obrat v kauze Pelta a spol.

Ministr dopravy Havlíček zachraňuje Brno


Fotbal zná prvního sestupujícího příští sezony


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)