Čtyřiačtyřicet branek viděly Modřany v národní házené žen. Modřany - Přeštice B 20:24

[ title]
Pokud chcete čas od času nedělní čas před obědem sledovat zajímavý sport a navíc bydlíte v Praze v Modřanech a jeho okolí, doporučujeme zajít si do Modřanské rokle. Tam má totiž svůj stánek klub národní házené Spartak Modřany a nedělní dopoledne mají vyčleněna pro svá domácí utkání modřanské ženy. 

SportovníListy.cz byly na místě děje...
Tentokrát třetí květnovou neděli Modřaňanky hostily béčko Přeštic, které i se svoji zálohou dokáže ve druhé lize ve skupině A své soupeřka pořádně potrápit.

Hráčky z Plzeňského kraje to ostatně ukázaly Pražankám v prvním poločase, po kterém získaly  velký náskok patnácti branek. Přestože se národní házenkářky z metropole po změně stran zlepšily a proměnily 11 branek, hráčky Přeštic si už výhru pohlídaly.

"V utkání bylo k vidění celkem 44 branek, ale ta nejhezčí padla jako poslední a dala ji po rychlých  přihrávkách v pádu modřanská útočnice Radka Kremlíková," komentovala pro SportovníListy.cz jedna z divaček.


         Praha 19. května  2019Druhá liga žen A skupina


Sparta Modřany - Přeštice B   20:24 (9:15)
Branky: Nesnídalová Lucie 7, Kadlecová Hana 6, Špatková Barbora 5, Kremlíková Radka  2 -  Trávová Michaela 8, Tušková Nikola 7, Bradová Adéla 5, Schejbalová Adéla 4   * Rozhodčí: Šimánek * Diváků 46.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)