Chovance střídá Jan Rosák

[ title]

Naprosto nečekanou výměnu přichystal fotbalový svaz. Komise rozhodčích je dlouhodobě pod palbou kritiky ze všech stran, výkony arbitrů jejich pověsti zrovna nepřidávají. A to do té míry, že předseda komise Jozef Chovanec prodělal infarkt a musel být hospitalizován v nemocnici.

Vzhledem k zájmu, jež činnost komise s sebou nese, bylo nutné najít adekvátní odbornou náhradu. A jméno je to opravdu překvapivé. Novým šéfem rozhodčích se nestává nikdo jiný než populární moderátor Jan Rosák.

Že nemá kvalifikaci?

To po průběhu posledního pražského derby mohou prohlásit pouze mladší ročníky, nepamatující televizní vysílání v osmdesátých a devadesátých letech. Právě moderace klasického zábavného pořadu Videostop udělala z Rosáka kandidáta číslo jedna, nikdo jiný nemá v České republice větší zkušenosti s používáním videa než moderátorská hvězda.

Panu Rosákovi přejeme v nové funkci hodně štěstí a doufáme, že ho neopustí jeho pověstný humor ani po konci fotbalové sezony.


Ledecká přijde o střechu nad hlavou

Chelsea se nespletla!


Policejní zásah na vedení hokejového svazu

V Chelsea panika ze Slavie
Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)
Zdeněk Ertl: Zábava, nebo zdraví?

Zdeněk Ertl: Zábava, nebo zdraví?

30.3.2020 17:09:42

V sobotu mi zavolal kamarád, vrstevník, s kterým se dobře známe, ale poměrně dlouho jsme se neviděli. Dlouho se jako schopný trenér a manažer pohybuje ve sportovním prostředí. Samozřejmě jsme m...