Chelsea se nespletla!

[ title]

Chvilku to vypadalo jako povedený aprílový žertík. Jeden z nejpopulárnějších anglických fotbalových klubů FC Chelsea nabízela svým fanouškům vstupenky na čtvrtfinále Evropské ligy proti Spartě Praha.

Nu, hraje ale proti nejúhlavnějšímu arcirivalovi letenských, Slavii.

Povedený kousek, kdyby… Kdyby nebyla pravda, že Chelsea bude opravdu hrát na Letné. Ale proti Slavii. Důvodem je disciplinární trest evropské fotbalové federace UEFA, která zavřela sektory slavistické arény v Edenu, v níž sídlí problematický „kotel pravověrných fanoušků“ a odkud létají na hřiště předměty, patřící spíše do nedaleké malešické spalovny odpadu.

Šéf sešívaných Tvrdík je příliš zkušený, aby se nechal obalamutit a dohodl se, že onu postiženou tribunu sever nechá zavřenou a přesídlí na stadion ke konkurenci a bude jej mít celý volný. Některé zdroje z klubu navíc zmiňují i fakt, že na Letné je momentálně lepší trávník než ve Vršovicích, ale ověřený fakt to není.

Fanoušci vzali změnu místa s pochopením a dokonce otevřeně tleskají, jak zdatné je vedení oddílu. Jediným problémem je, jak zvládnou geografickou orientaci stadionu, protože sparťanský kotel je na jihu a ten slávistický právě na severu. Zasvěcení teď dumají, zda pokoušet osud a přemístit fans na jih, nebo jej zavřít do sektoru pro hosty, na který jsou ostatně z derby zvyklí.

V každém případě držíme slávistům palce a doufáme v postup do semifinále.

Policejní zásah na vedení hokejového svazu

V Chelsea panika ze Slavie

Zimní olympiáda v Praze?


Sportovní bafuňáři nahánějí České dráhy

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)
Češi zachraňují olympiádu

Češi zachraňují olympiádu

29.3.2020 09:00:00

Nemálo sportovců a fanoušků bylo překvapeno neměnným postojem představitelů Mezinárodního i Českého olympijského výboru jak do poslední možné chvíle odmítali byť i jen debatovat o možném odložení...