Ceny Václava Jíry pro Přemysla Bičovského, Vladimíra Táborského a Josefa Poučka

[ title]
Bývalí reprezentanti a později rovněž trenéři Přemysl Bičovský a Vladimír Táborský společně s dlouholetým rozhodčím Josefem Poučkem se stali laureáty hlavních cen Václava Jíry 2015.

Fotbalová asociace ČR všechny tři Pražany vyznamenala za pomoc při rozvoji českého fotbalu. Předání cen se  odehrálo první květnové úterý v Břevnovském klášteře v Praze a přítomnosti některých bývalých laureátů této ceny  a dalších v roce 2015 držitelů cen, kteří je převzali na návrh krajských svazů.

Fotbalová asociace České republiky tak už více jak dvě desetiletí každoročně  oceňuje ještě dalších  42 zasloužilých funkcionářů, mezi nimiž byli nyní oproti loňskému roku, kdy si pro ocenění přišly i dvě ženy, výhradně muži.

Sportovnilisty.cz byly na místě děje ...

Když moderátoři četli vizitky oceňovaných zasloužilých fotbalových osobností doporučených k vyznamenání krajskými svazy, několikrát bylo řečeno, že se jmenovaní věnují práci ve svých nebo dokonce v několika fotbalových  klubech  a k tomu ještě v orgánech okresních či krajských svazů dokonce více jak padesát let.

Sportovnilisty.cz ještě napsaly  ...

Pan Fotbalista, trenér, původně zeměměřič Vladimír Táborský laureátem ceny Václava Jíry

(ps, Sportovnilisty.cz, Foto: Petr Skála)