Boj o fotbalové nafukovací panny


Tak se nám konečně rozjela fotbalová liga. Byl to ale zvláštní pohled. Prázdné tribuny si před pár týdny jen stěží dovedl někdo představit. Pamatujeme si, jak se slávisté velmi rozčilovali, když měli zavřený stadion z disciplinárních důvodů. Jestli ale nebyli o krok dopředu a vědomě netrénovali…

Vedení klubů samozřejmě hledá cestu, jak vyplnit prázdná místa a inspirovali se v jedné asijské zemi, kde na místa diváků umístili nafukovací postavy, ze kterých se vyklubaly erotické pomůcky pro pány. A tak i u nás by měly být k vidění nafukovací panny, ne však erotické, které budou graficky upraveny dle přání objednavatelů.

Vzhledem k blížícím se volbám okamžitě zareagovali marketingoví poradci politických stran, kteří dostávají šanci na permanentní politickou kampaň. V Edenu se můžeme těšit na tváře sociálnědemokratických ministrů a zejména představitelů Čínské lidové republiky, v Jablonci mají své jisté místo poradci z Hradu, na zážitky z cesty do Číny nemůže zapomenout ani Pelta. Plzeň bude vyzdobena opoziční ODS, neboť ani její majitel nemůže zpřetrhat své přátelské kořeny. Lidovci se pak domlouvají na Slovácku. Největší problém má vládnoucí hnutí ANO, které se zatím profiluje pouze hokejově a fotbalem opovrhovalo. Oslovení zástupci Bohemians požadují za spolupráci příslib kompletní rekonstrukce stadionu v Ďolíčku, tato cena se však zatím zdá přehnaná. Vedení KSČM by se zase rádo vrátilo na Spartu, bohužel její majitel je představitel úhlavního třídního nepřítele a kompromis bude jen velmi těžko k nalezení.

Fotbalisté samotní pak mají obavy, aby rozhodčí nepřistoupili k vedení zápasů dle svých osobních politických postojů a neposouvali nakloněnou rovinu podle toho, jak bude vypadat obsazení diváckých tribun.


Velký boj o Tokio

Pražský maraton nově


Slavia chystá krizový scénář

Ministr Vojtěch plánuje spartakiádu

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachnu na neděli...

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)