Bohumil Páník skončil v pozici trenéra Baníku Ostrava. Proč, vysvětlil Marek Jankulovski

[ title]
Vedení klubu Baníku Ostrava dva dny před koncem roku se dohodlo s trenérem Bohumilem Páníkem na ukončení spolupráce. Podle zprávy uvedené na klubovém webu spolu s Pánikem dchází také jeho asistent Jan Somberg. Nový kouč by měl být jmenován v průběhu následujících dnů.

Jak říkám...“Bohumil Páník má zcela nezpochybnitelnou zásluhu na úspěšném etablování Baníku v první lize po postupu z druhé ligy. Přebral tým v kritické situaci na sestupovém místě a dokázal ho vytáhnout nejprve k záchraně, a pak i do horní poloviny tabulky. Za to mu jsme vděčni a dnes jsme mu za to znovu poděkovali. Teď to cítíme tak, že ta první etapa klubu po návratu do nejvyšší soutěže končí a čeká nás další víceletý cyklus, ve kterém chceme pokračovat trošku jiným směrem. Trenéru Páníkovi jsme poděkovali a přejeme mu hodně úspěchů do další práce,” řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.

“Intenzivně jednáme a jsem přesvědčen, že v příštích dnech oznámíme jméno nového trenéra,” doplnil Marek Jankulovski, který oznámil, že start zimní přípravy začne v pondělí 6. ledna 2020.

(ps, Baník Ostrava, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)

Zdeněk Ertl: Zábava, nebo zdraví?

Zdeněk Ertl: Zábava, nebo zdraví?

30.3.2020 17:09:42

V sobotu mi zavolal kamarád, vrstevník, s kterým se dobře známe, ale poměrně dlouho jsme se neviděli. Dlouho se jako schopný trenér a manažer pohybuje ve sportovním prostředí. Samozřejmě jsme m...