Basketbalistky USK Praha před svými diváky potopily Benátky ... USK - Venezia 89:57

V posledním domácím zápase základní části Euroligy se na palubovce ZVVZ USK v Praze na Královce představily italské Benátky. Předposlední tým skupiny A nebyl pro domácí basketbalistky vážným spoupeřem a tak zaslouženě vyhrály.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...

Pražanky měly jednoznačný vstup do utkání a už brzo vedly  10:2 a po první čtvrtině 22:12.

Podobný průběh se odehrál i v další části utkání. Hráčky USK vyhrály i druhou čtvrtinu bodově vyjádřeno 23:15.

Druhý poločas nic závratného nepřinesl, zápas pokračoval v podobném duchu jako v prvních dvaceti minutách. Benátčanky podle zprávy z klubového webu hrály do připravené obrany, z té pramenily protiútoky ZVVZ USK Praha. I když se zápas dohrával v dobrém tempu, bodový rozdíl už moc nerostl. Basketbalistky USK Praha zaslouženě vyhrály rozdílem 32 bodů 89:57.